AEROzážitky.cz
© Q-COMP 2012-2019    -     Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
poskytujeme zážitky  v 3D prostoru
vše nakoupíte v našem e-shopu
www.letani-zazitky.cz
tel. 604 842 624
Letiště Brno
Pohled z kokpitu vrtulníku R44 Raven
Jednodenní i vícedenní výlety po Čechách i celé Evropě Jednodenní i vícedenní výlety po Čechách i celé Evropě
Všeobecné informace a podmínky   Naše     společnost     Vám     nabízí     několik     variant leteckých     výletů.     Všechny     jsou     v     základním rozsahu,   t.zn.   že   na   přání   posádky   je   možné   upravit trasu   letu   tak,   aby   jste   byli   co   nejvíce   spokojeni. Základní     čtyři     trasy     jsou     v     nabídce     vlevo. Doporučujeme      vzít      si      s      sebou      do      letadla občerstvení,     zejména     pitnou     vodu,     nebo     jiné nealkoholické    nápoje.    Během    letu    je    zakázáno kouřit    a    pít    alkoholické    nápoje.    Jednotlivé    úseky letu      mohou      trvat      až      hodinu      a      půl,      proto doporučujeme   pohodlné   oblečení   a   pro   děti   mladší 8mi   let   dětskou   autosedačku.   V   případě   nutnosti jsme   obvykle   schopni   nejpozději   do   20minut   přistát na   některém   z   mnoha   letišť   v   ČR,   (z   důvodu   např. nevolnost,   metabolické   problémy   a   pod.)   Let   mimo standartní   trasy   není   zakalkulován   a   je   možné,   že   v takovém    případě    bude    nutný    nějaký    doplatek    za služby   při   přistání   na   neplánovaném   letišti   nebo   za prodloužení    doby    letu.    Jakékoliv    další    náklady    v průběhu      dne,      zejména      jídlo,      pití,      případné ubytování,   nejsou   v   ceně   letu   a   hradí   si   je   účastníci výletů   ze   svých   zdrojů.   V   ceně   letu   je   letadlo,   pilot, stravování    případné    plánované    ubytování    pilota, palivo     a     poplatky     na     přistání     a     služby     na plánovaných     letištích,     kde     se     v     průběhu     dne přistává.   Délka   přestávky   na   plánovaných   letištích jsou věcí dohody mezi cestujícími a pilotem.
Vyberte si trasu podle světových stran
SEVERNÍ TRASA :  Praha - Kokořín - Bezděz - Sychrov - Ještěd - Krkonoše atd.
JIŽNÍ TRASA :  Tábor - Hluboká - Č.Lhota - Telč - Třeboň - Č.Krumlov - Lipno - Šumava atd.
ZÁPADNÍ TRASA : - Karlštejn - Křivoklát - Žatec - Krušné Hory - Karlovy Vary - Mariánské Lázně - Tachov - Domažlice - Klatovy   atd.
VÝCHODNÍ TRASA : - Český Šternberk - Žleby - Hradec Králové - Náchod - Orlické Hory - Litomyšl - Pernštejn - Zelená Hora - Jihlava    atd.
Letecké vícedenní výlety po Evropských zemích Individuální    nabídku    Vám    zpracujeme    i    na    výlet    do    Rakouských   Alp,    k    moři    do Chorvatska,   na   Slovensko   do   Tater,   létáme   i   do   Německa,   Polska   a   do   dalších   zemí v   celé   Evropě.   Obvykle   jsou   tyto   výlety   vícedenní   s   ohledem   na   vzdálenost   zvolené destinace.   Všeobecné   podmínky   jsou   stejné   jako   pro   jednodenní   výlety   po   ČR,   pouze jsou   pak   k   cenám   připočítávány   náklady   na   tankování   paliva   v   zahraničí,   letištní poplatky a ubytování. V    případě    že    budete    mít    o    takový    výlet    zájem,    kontaktujte    nás    emailem    nebo telefonicky. Tyto lety provádíme jak z letiště Benešov, tak i z Brna.
Let z Chorvatska
Let do Anglie
Přes Alpy do Itálie
Letecké jednodenní výlety po krásách Čech Budete-li   chtít   strávit   na   zajímavém   výletu   celý   den   a   využít   k   dopravě letadlo,   kdy   většinu   památek   uvidíte   z   pohledu   shora,   vyberete   si   určitě některou   z   nabízených   tras.   Základní   jsou   čtyři,   podle   směru   letu   z   letiště Benešov, které má tu ideální polohu, že je téměř ve středu celých Čech.
AEROzážitky.cz