AEROzážitky.cz
© Q-COMP 2012-2019    -     Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
poskytujeme zážitky  v 3D prostoru
vše nakoupíte v našem e-shopu
www.letani-zazitky.cz
tel. 604 842 624
Vrtulník R-44 Raven II.
Lokalita Standartním místem vzletu je letiště Benešov. V případě požadavku na let z jiné lokality je nutná individuální domluva. Další možné lokality jsou Kolín, Roudnice a Mladá Boleslav - vždy se o možnostech informujte telefonicky.
Cena Cena za osobu a základní trasu letu je 1600,-Kč Vzhledem k tomu, že vrtulník musí být vždy vytížen, je vhodné zakoupit poukaz na let pro tři osoby za zvýhodněnou cenu 4500,-Kč. Odpadá pak také čekání a domluvu s dalšími cestujícími.
Trasy letu Základní trasa je z letiště Benešov nad zámek Konopiště, pro tři osoby již zmíněných 4500,-Kč Dále možné trasy jsou nad zámek Jemniště a Benešov město + Konopiště, cca 15minut.za 5700,- Vlastní trasy na přání jsou také možné, půlhodina za 9600,- a nebo hodina letu za 17700,- Kč Lety z jiných lokalit jsou také možné po dohodě s pilotem, kalkulaci spočítáme na vyžádání.
Vrtulník R44 Raven na letišti Benešov
Věk a zdravotní omezení Pro tuto aktivitu není žádné věkové ani zdravotní omezení.
Nevšední zážitek při letu vrtulníkem - pro 1 až 3 osoby Nevšední zážitek při letu vrtulníkem - pro 1 až 3 osoby new!
Pohled z kokpitu vrtulníku R44 Raven
Robinson R-44 “Raven II.” Čtyřmístný      jednomotorový      vrtulník      amerického      výrobce      “Robinson Helicopters”,    jeden    z    nejrozšířenějších    typů    v    celém    světě.    Cestovní rychlost   180-200km/h,   krásný   výhled   z   bohatě   prosklenné   kabiny,   výborná stabilita   a   manévrovatelnost   z   něj   dělá   vhodný   typ   i   pro   výcvik.   Dopřejte   si zážitek, který ve Vás zanechá krásné pocity po dlouhý čas.
AEROzážitky.cz