© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
lorem ipsum dolor sit amet
Lokalita Standartním místem vzletu je letiště Benešov. V případě požadavku na let z jiné lokality je nutná individuální domluva. Další možné lokality jsou Sázava, Letňany a Mladá Boleslav.
Image 1 text Cupidatat excepteur ea dolore sed in adipisicing id? Nulla lorem deserunt aliquip officia reprehenderit fugiat, dolor excepteur in et officia ex sunt ut, nulla consequat. Laboris, lorem excepteur qui labore magna enim ipsum adipisicing ut. Sint in veniam minim dolore consectetur enim deserunt mollit deserunt ullamco. Mollit aliqua enim pariatur excepteur.
Cena Cena za osobu a základní trasu letu je 1500,-Kč Vzhledem k tomu, že vrtulník musí být vždy vytížen, je vhodné zakoupit poukaz na let pro tři osoby za zvýhodněnou cenu 4000,-Kč. Odpadá pak také čekání a domluvu s dalšími cestujícími.
Trasa letu Základní trasa je z letiště Benešov nad zámek Konopiště, dále nad zámek Jemniště a Benešov město. Trasy z jiných lokalit jsou možné po dohodě s pilotem.
...nespoutaná volnost v 3D prostoru
Nevšední zážitek při letu vrtulníkem
AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION = AEROZÁŽITKY.CZ
Vrtulník R44 Raven na letišti Benešov
Věk a zdravotní omezení Pro tuto aktivitu není žádné věkové ani zdravotní omezení.
+ =
Robinson R-44 “Raven II.” Čtyřmístný jednomotorový vrtulník amerického výrobce “Robinson Helicopters”, jeden z nejrozšířenějších typů v celém světě. Cestovní rychlost 180-200km/h, krásný výhled z bohatě prosklenné kabiny, vý- borná stabilita a manévrovatelnost z něj dělá vhodný typ i pro výcvik. Dopřejte si zážitek, který ve Vás zanechá krásné pocity po dlouhý čas.