© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
lorem ipsum dolor sit amet
Lokalita Simulátor   je   umístěn   v   Praze   Letňanech.   Tam   na Vás     bude     na     vrátnici     areálu     čekat     auto     s instruktorem,   který   Vás   doveze   nebo   dovede   Vaše auto   na   místo,   kde   se   nachází   vlastní   simulátor   a odlétá   s   Vámi   objednanou   předváděcí   /   výukovou lekci.     Objednávky     jsou     nutné     alespoň     týden předem, na dohodu možné i víkendy..
Image 1 text Cupidatat excepteur ea dolore sed in adipisicing id? Nulla lorem deserunt aliquip officia reprehenderit fugiat, dolor excepteur in et officia ex sunt ut, nulla consequat. Laboris, lorem excepteur qui labore magna enim ipsum adipisicing ut. Sint in veniam minim dolore consectetur enim deserunt mollit deserunt ullamco. Mollit aliqua enim pariatur excepteur.
Cena Cena   za   osobu   a   základní   dobu   letu,   což   je   jedna hodina,   činí   3300,-Kč.   Každá   další   hodina   letu   je   již za 2800,-Kč  Ceny jsou včetně daně a instruktora. V případě, že budete mít zájem odlétat více hodin, další ceny Vám sdělíme na individuální dotaz.
Popis letu Instruktor    Vás    seznámí    se    základními    přístroji    v letadle   /   simulátoru   a   vysvětlí   Vám   základy   jejich ovládání    a    ovládání    letadla.    Celý    systém    bude připraven   ke   vzletu,   takže   vy   již   pouze   přidáte   plný plyn   a   můžete   letět.   Zjevná   výhoda   simulátoru   je   ta, že    když    havarujete,    obvykle    se    jen    restartuje systém a letí se dál. Vše je naprosto bezpečné.
...nespoutaná volnost v 3D prostoru AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION = AEROZÁŽITKY.CZ
Věk a zdravotní omezení Minimální   věk   vzhledem   k   ovládání   simulátoru   je 12let   s   doprovodem   dospělé   osoby.   Jinak   pro   tuto aktiivitu není žádné zdravotní omezení.
Létání na leteckém simulátoru - poskytujeme ve spolupráci s Let´s Fly
+ =
Simulátor vojenského dopravního letounu AN 28 Pilotní    kabina    je    umístěna    na    hydraulické    pohyblivé    základně    která zajišťuje   realistické   pocity,   které   má   pilot   během   všech   fází   letu.   Počítačem generovaný    obraz    je    přiváděn    do    dvou    kolimátorů    a    zajišťuje    reálný vizuální vjem po dobu celého provedení letu. Pracoviště instruktora je situováno za sedačkami   pilotů   s   možností   plné   kontroly   činnosti   posádky,   simulací   závad a   počasí.   Z   letu   Vám   bude   vytisknut   záznam,   který   bude   zobrazovat   trasu   a výšku letu a bude částečně vypovídat i o Vašem pilotním umění.