AEROzážitky.cz
© Q-COMP 2012-2019    -     Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
poskytujeme zážitky  v 3D prostoru
vše nakoupíte v našem e-shopu
www.letani-zazitky.cz
tel. 604 842 624
Skupinový let 2x Zlín Z-43
Pohled z kokpitu vrtulníku R44 Raven
Speciální lety - skupinové, romantické, svatební a reklamní Speciální lety - skupinové, romantické, svatební a reklamní
Vzduchoplavba může být originálním dárkem či naplněnou touhou po létání, ale třeba také začátkem svatební cesty. Let s našimi piloty je naprosto bezpečný a jeho start a přistání připomíná spíše luxusní výtah. Věková hranice není nikterak omezena, děti se však mohou zúčastnit letu jen za doprovodu rodičů.
             pro dvě osoby L-40 / 20´     :    2200,-Kč   pro dvě osoby L-40 / 1hod  :    6500,-Kč   pro 2-4 osoby L-200 / 30´   :    6000,-Kč   pro 2-4 osoby L200 / 1hod  :  12000,-Kč
Ceny romantických výletů - poukazů:
Skupinové lety nabízíme pro větší počet osob, kdy jsme schopni letět více letadly najednou ve skupině. Tím letí všechny osoby v jednu dobu, místo aby se v letadle střídali a letěla vždy jen část a ostatní na ně museli čekat na zemi. Navíc je blízkost letadel vhodná pro vzájemné focení a filmování. Tuto možnost využívají zejména cestovní kanceláře, kteří přivezou například na zámek Konopiště skupinku turistů a chtějí jim dopřád i pohled z výšky. Není pak problém letět až s pěti letadly a odvézt 15 osob během 20minut. Tyto lety pilotují pouze naši zkušení pilot-instruktoři, kteří s takovým typem létání již mají dlouholeté zkušenosti. Jde tedy o bezpečnou záležitost. Cena skupinových letů je pouze násobkem letu normálního, letí-li tedy dvě letadla, neplatíte nic navíc. Je však nutné lety zejména pro větší počet osob objednat v dostatečném předstihu.
Reklamní lety  (vlekání reklmaního transparentu / osobního sdělení )
Příběh ze života : Před časem si mladý zamilovaný muž nechal vyrobit transparent a objednal si u nás vlekání této žádosti o ruku před okny své vyvolené. Toto lze také zařadit mezi zážitky, i když nepřímé. Na takto jedinečně vyslovenou otázku se snad dá odpovědět pouze ANO a nevěsta na tento zážitek  bude vzpomínat po celý život.....  Využijte i vy této možnosti, nejen k žádosti o ruku, ale můžete takto popřát k výročí, narozeninám a pod.
Cena za výrobu transparentu : dle velikosti je cca od 10.000,-Kč Cena za vlekání transparentu : od 6.500,-Kč/hod - dle doby letu. Přesnější kalkulaci letu uděláme každému individuálně na dotaz, podle lokality a velikosti transparentu.
Ceny :
image 6
Romantické a svatební lety nabízíme   jako   zvláštní   druh   vyhlídkového   letu,   který   je   prováděn   do   větší výšky.    Romantické   výlety   k   oblakům   potěší   a   dají   letu   punc   vyjímečnosti. Můžete   se   tak   kochat   nejen   krásou   krajiny,   ale   i   krásou   oblaků,   pocitem nadhledu   nad   běžnými   starostmi.   Zážitek   můžete   umocnit   tím,   že   si   let objednáte ke konci dne a budete pozorovat z letadla západ slunce. Let   je   obvykle   pro   dvě   osoby,   ale   létá   se   i   s   letouny   pro   čtyři   cestující,   takže můžou   letět   dvě   dvojice   najednou.   Samozřejmě   je   možné   zakoupit   let   jako svatební   dar   s   platností   až   rok   od   svatby,   lze   jej   tedy   využít   např.   na   oslavu výročí.
AEROzážitky.cz