© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
Podrobnosti - průběh Jako ve variantě Single medium, plus další výuka teorie se základy letecké navigace + navigační příprava pro let. Po zvládnutí obsahu předchozí varianty je tento balíček doplněn o navigační let v celkové délce 1,5 hodiny a s mezipřistáním na jiném letišti, než je letiště vzletu. Let je proveden  ve výšce cca 300m nad zemí. Mapy zapůjčíme.
Image 1 text Cupidatat excepteur ea dolore sed in adipisicing id? Nulla lorem deserunt aliquip officia reprehenderit fugiat, dolor excepteur in et officia ex sunt ut, nulla consequat. Laboris, lorem excepteur qui labore magna enim ipsum adipisicing ut. Sint in veniam minim dolore consectetur enim deserunt mollit deserunt ullamco. Mollit aliqua enim pariatur excepteur.
Cena - včetně DPH Cena na ultralehkém letadle KP2U je    10.500,- Kč Cena na letounu Cessna C-150/152 je  13.000,- Kč
Kritéria - podmínky Min. věk 16let, u osoby mladší 18let souhlas zákonného zástupce, zdravotní stav zhodnotí každý sám, max. věk není omezen. Doporučujeme pohodlné oblečení a sportovní obuv. Objednávky letu min. dva dny předem.
...nespoutaná volnost v 3D prostoru
Vyzkoušejte si, jak je snadná základní pilotáž letadla
AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION = AEROZÁŽITKY.CZ
Meteorologické omezení Z důvodů Vaší bezpečnosti se létá pouze za příznivých letových podmínek. V případě nepříznivého počasí pro Vás zajistíme náhradní termín letu.
Letoun Cessna C-152
Letoun Cessna C-150
ULL letoun KP2U
+ =
Na chvíli pilotem III.  “Single standard”  3hod Opět pro jednu osobu, která se chce seznámit více s řízením letadla a naučit se jej ovládat ve stoupání, klesání a provádět základní zatáčky o náklonu do 30st., tedy v rozsahu předchozího balíčku + rozšíření o výuku základů letecké navigace a přípravou na navigační let. Trasu letu je možno zvolit podle svých přání a letět tak nad místa, která účastníka zajímají. Létá se na typech Cessna C-150/152 a nebo ULL KP2U “Sova”.