© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
lorem ipsum dolor sit amet
Podrobnosti - průběh Po příjezdu na letiště budete seznámeni se zá- kladní obsluhou letadla a jeho řídícími funkcemi. Pak už na vás čeká půlhodina seznamovacího letu včetně předvedení účinků kormidel a řízení. Posledním krokem tohoto zážitku je pak vlastní zkouška pilotáže pod vedením zkušeného letec- kého instruktora, ve výšce cca 400m nad zemí.
Image 1 text Cupidatat excepteur ea dolore sed in adipisicing id? Nulla lorem deserunt aliquip officia reprehenderit fugiat, dolor excepteur in et officia ex sunt ut, nulla consequat. Laboris, lorem excepteur qui labore magna enim ipsum adipisicing ut. Sint in veniam minim dolore consectetur enim deserunt mollit deserunt ullamco. Mollit aliqua enim pariatur excepteur.
Cena - včetně DPH Cena na ultralehkém letadle TL-132 je 2.000,- Kč Cena na letounu Cessna C-150/152 je 3.300,- Kč
Kritéria - podmínky Min. věk 16let, u osoby mladší 18let souhlas zákonného zástupce, zdravotní stav zhodnotí každý sám, max. věk není omezen. Doporučujeme pohodlné oblečení a sportovní obuv. Objednávky letu min. dva dny předem.
...nespoutaná volnost v 3D prostoru
Vyzkoušejte si, jak je snadná základní pilotáž letadla
AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION = AEROZÁŽITKY.CZ
Meteorologické omezení Z důvodů Vaší bezpečnosti se létá pouze za příznivých letových podmínek. V případě nepříznivého počasí pro Vás zajistíme náhradní termín letu.
Letoun Cessna C-152
Letoun Cessna C-150
+ =
Na chvíli pilotem  “Single minimum”  30minut Koncipováno pro jednu osobu, která se chce seznámit se základním ovládáním letadla. Let nabízíme pro zájemce o budoucí výcvik na výcvikovém ultralehkém letounu TL-132 a na letounu Cessna C-152 nebo C150, který je používán pro základní výcvik soukromého pilota. Všechny tyto typy letadel jsou s dvojím řízením, kdy jste pod neustálou kontrolou letového instruktora.