© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
lorem ipsum dolor sit amet
Podrobnosti - průběh Jako ve variantě Single minimum, plus další výuka teorie ředvedení účinků kormidel a řízení. Posledním krokem tohoto zážitku je pak vlastní zkouška pilotáže pod vedením zkušeného letec- kého instruktora, ve výšce cca 400m nad zemí, kde se naučíte řídit letoun v přímém směru, provádět zatáčky o náklonu 15-30st. a základy orientace.
Image 1 text Cupidatat excepteur ea dolore sed in adipisicing id? Nulla lorem deserunt aliquip officia reprehenderit fugiat, dolor excepteur in et officia ex sunt ut, nulla consequat. Laboris, lorem excepteur qui labore magna enim ipsum adipisicing ut. Sint in veniam minim dolore consectetur enim deserunt mollit deserunt ullamco. Mollit aliqua enim pariatur excepteur.
Cena - včetně DPH Cena na ultralehkém letadle KP2U je   5.500,- Kč Cena na letounu Cessna C-150/152 je 9.000,- Kč
Kritéria - podmínky Min. věk 16let, u osoby mladší 18let souhlas zákonného zástupce, zdravotní stav zhodnotí každý sám, max. věk není omezen. Doporučujeme pohodlné oblečení a sportovní obuv. Objednávky letu min. dva dny předem.
...nespoutaná volnost v 3D prostoru
Vyzkoušejte si, jak je snadná základní pilotáž letadla
AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION = AEROZÁŽITKY.CZ
Meteorologické omezení Z důvodů Vaší bezpečnosti se létá pouze za příznivých letových podmínek. V případě nepříznivého počasí pro Vás zajistíme náhradní termín letu.
Letoun Cessna C-152
Letoun Cessna C-150
ULL letoun KP2U
+ =
Na chvíli pilotem II.  “Single medium”  1,5hod Koncipováno pro jednu osobu, která se chce seznámit blíže s řízením letadla a naučit se jej ovládat ve stoupání, klesání a provádět základní zatáčky o náklonu do 30st. Letadla na kterých se tento balíček provádí jsou podobné jako ve verzi “Single minimum”, tedy Cessna 152 a ULL KP2U Rovněž je v této variantě rozšířena výuka teorie a pozemních příprav o základy aerodynamiky a metodiky provádění základní pilotáže.