Letoun Cessna C-152T
© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
lorem ipsum dolor sit amet
Podrobnosti - průběh Jde o kompletně odlétané balíčky č. 1 -3 včetně teorie, která bude rozšířena o výuku řešení nouzových situací, které mohou při letu nastat. Po odlétání základní pilotáže v rozsahu 1,5 hodiny a navigačních letů v délce 2hodin bude tato varianta “pilotem na zkoušku” doplněna 1,5 hod praktických nácviků nouzových a bezpečnostních přistání. Ve verzi “Trio” se mohou zúčastnit tři zájemci s mož- ností vystřídání, létá se na čtyřmístných letadlech.
Image 1 text Cupidatat excepteur ea dolore sed in adipisicing id? Nulla lorem deserunt aliquip officia reprehenderit fugiat, dolor excepteur in et officia ex sunt ut, nulla consequat. Laboris, lorem excepteur qui labore magna enim ipsum adipisicing ut. Sint in veniam minim dolore consectetur enim deserunt mollit deserunt ullamco. Mollit aliqua enim pariatur excepteur.
Ceny - včetně DPH dle jednotlivých typů letadel - pro jednu nebo tři osoby Single na ultralehkém letadle KP2U       19.500,-Kč Single na letounu Cessna C-150/152     25.500,-Kč Trio na letounech Cessna C-172/182     31.500,-Kč
Kritéria - podmínky Min. věk 16let, u osoby mladší 18let souhlas zákonného zástupce, zdravotní stav zhodnotí každý sám, max. věk není omezen.
...nespoutaná volnost v 3D prostoru
Vyzkoušejte si, jak je snadná základní pilotáž letadla
AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION = AEROZÁŽITKY.CZ
Meteorologické omezení Z důvodů Vaší bezpečnosti se létá pouze za příznivých letových podmínek. V případě nepříznivého počasí pro Vás zajistíme náhradní termín letu.
Letoun Cessna C-152T
Letoun Cessna C-172N
ULL letoun KP2U
+ =
Na chvíli pilotem var. IV. a VI.  “Maximum” 5hod Pro jednu (SINGLE) osobu na C-152 nebo KP2U, případně pro tři (verze TRIO) osoby na typu C-172 a C-182.  Jedná se opět o rozšířený balíček č. 3, tedy tříhodinovou standartní variantu pilotem na zkoušku, kde je nadstavbou teorie a praktický nácvik pro řešení mimořádných případů za letu v souladu s osnovami výcviku ULL nebo PPL. Všechno samozřejmě pod vedením zkušeného instruktora a na letadlech s dvojím řízením, běžně používanými pro letecký výcvik. Vhodné pro letecké nadšence.