Letoun Cessna C-152T
© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
...nespoutaná volnost v 3D prostoru
Vyzkoušejte si, jak je snadná základní pilotáž letadla
AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION = AEROZÁŽITKY.CZ
Podrobnosti - průběh Vzhledem k tomu, že jde v podstatě o téměř polovinu kompletního výcviku, je vše podrobně upředsněno na první schůzce. Je odučena přibližně polovina teorie celého výcviku, provedeny pozemní přípravy a zahájen výcvik pilota. Vlastní délka kurzu závisí na Vašem čase a individuálně dohodnutých lekcích v průběhu týdnů až měsíců.
Image 1 text Cupidatat excepteur ea dolore sed in adipisicing id? Nulla lorem deserunt aliquip officia reprehenderit fugiat, dolor excepteur in et officia ex sunt ut, nulla consequat. Laboris, lorem excepteur qui labore magna enim ipsum adipisicing ut. Sint in veniam minim dolore consectetur enim deserunt mollit deserunt ullamco. Mollit aliqua enim pariatur excepteur.
Ceny - včetně DPH dle jednotlivých typů letadel - pro jednu nebo tři osoby Single na ultralehkém letadle KP2U       35.000,-Kč Single na ultralehkém letadle TL-132     31.000,-Kč Single na letounu Cessna C-150/152     56.000,-Kč Trio na letounech Cessna C-172/182     70.000,-Kč
Kritéria - podmínky Min. věk 16let, u osoby mladší 18let souhlas zákonného zástupce, zdravotní stav zhodnotí každý sám, max. věk není omezen.
Meteorologické omezení Z důvodů Vaší bezpečnosti se létá pouze za příznivých letových podmínek. V případě nepříznivého počasí pro Vás zajistíme náhradní termín letu.
Letoun Cessna C-152T
Letoun Cessna C-172N
ULL letoun KP2U
+ =
Na chvíli pilotem var. V. a VII.  “Co-Pilot”  10hod Pro jednu (SINGLE) osobu na C-152 nebo KP2U, případně pro tři (verze TRIO) osoby na typu C-172 a C-182.  Jedná se o standartní výcvik ULL nebo PPL (soukromý pilot), který je odlétán dle osnovy od počátku až do části, kdy by jinak žák létal samostatně. Další pokračování ve výcviku by bylo možné po absolvování standartních lékařských prohlídek pro danou kategorii výcviku a doučení potřebné teorie, která nebyla součástí této varianty. Dobrá varianta pro ty, kteří uvažují o tom, být skutečným pilotem.