Úvod
AEROzážitky.cz
© Q-COMP 2012-2019    -     Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
poskytujeme zážitky  v 3D prostoru
vše nakoupíte v našem e-shopu
www.letani-zazitky.cz
tel. 604 842 624
Pohled z kokpitu vrtulníku R44 Raven
Tandemové seskoky na padáku Tandemové seskoky na padáku
TANDEMOVÝ SESKOK
Cena 1 seskoku..........     3.700,- Kč Videozáznam .............       1.500.- Kč  + fotografie                         + 500,- Kč 2 a více seskoků ......             3.300,- Kč
TANDEMOVÝ SESKOK Z VÝŠKY 4000m Tandemové   seskoky   jsou   záležitostí   plnou   adrenalinu,   přesto   nepotřebujete žádný   výcvik   ani   lékařskou   prohlídku.   Seskok   probíhá   tak,   že   „tandemový   pilot“   si Vás   pomocí   speciálního   postroje   připoutá   k   tělu   a   vyskočí   s   Vámi   z   letadla   ve výšce   4000   metrů   nad   zemí.   Po   té   následuje   volný   pád,   při   kterém   si   užijete   to správné   vzrušení.   Asi   po   50vteřinách   volného   pádu   otevře   tandemový   pilot   hlavní padák      a   Vy   si   můžete   prohlédnout   krajinu   z   ptačí   perspektivy. Také      si      vyzkoušíte jak   se   padák   řídí.   Před   přistáním   si   tandemový   pilot   převezme   řízení   padáku   a bezpečně přistane. Je   možná   varianta   i   s   videozáznamem   a   fotodokumentací,   kterou   Vám cestou   nahoru   a   hlavně   dolů,   udělá      fotograf   parašutista   s   kameramanem.      Za   tyto fotografie    a    videozáznam    je    příplatek,    protože    kameraman/fotograf    zabírá    v letadle místo jinému platícímu zákazníkovi.
Lokalita Tandemové     seskoky     pro     Vás     můžeme     zajistit standartně   na   letišti   Strunkovice   nebo   Strakonice, dle   dohody   je   možná   i   Příbram   a   Kolín.   V   případě požadavku     seskok     z     jiné     lokality     je     nutná individuální     domluva,     vždy     se     o     možnostech informujte telefonicky.
Cena
Věk a zdravotní omezení Pro tuto aktivitu je věkové omezení min. 15let, zdravotní stav musí každý zhodnotit sám, prohlídka se nevyžaduje.
Cessn
Seskok z letounu AN-2
Cessna C206 pro seskoky na letišti Strakonice
AEROzážitky.cz