© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
lorem ipsum dolor sit amet ...nespoutaná volnost v 3D prostoru
Speciální lety - transparenty, skupinové lety, noční lety
AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION = AEROZÁŽITKY.CZ
Vzduchoplavba může být originálním dárkem či naplněnou touhou po létání, ale třeba také začátkem svatební cesty. Let s našimi piloty je naprosto bezpečný a jeho start a přistání připomíná spíše luxusní výtah. Věková hranice není nikterak omezena, děti se však mohou zúčastnit letu jen za doprovodu rodičů.
Cena za výrobu transparentu : dle velikosti je cca od 10.000,-Kč Cena za vlekání transparentu : od 6.500,-Kč/hod - dle doby letu. Přesnější kalkulaci letu uděláme každému individuálně na dotaz, podle lokality a velikosti transparentu.
Lety v noci
Vlekání transparentů
Skupinové lety
Příběh ze života : Před časem si mladý zamilovaný muž nechal vyrobit transparent a objednal si u nás vlekání této žádosti o ruku před okny své vyvolené. Toto lze také zařadit mezi zážitky, i když nepřímé. Na takto jedinečně vyslovenou otázku se snad dá odpovědět pouze ANO a nevěsta na tento zážitek bude vzpomínat po celý život.....  Využijte i vy této možnosti, nejen k žádosti o ruku, ale můžete takto popřát k výročí, narozeninám a pod.
Cena za noční let : 30minut 5.000,-Kč létá se z letišť Brno, Kolín, Vodochody Cena je pro tři osoby letounem C-182
Transparenty - sdělení
Noční lety
Skupinové lety
Bude-li početnější skupina zájemců o let, můžeme letět více letadly -  až 5ti najednou odvezeme 15 osob na jedné trase ve stejný čas. Jednotlivé posádky na sebe ve skupině uvidí a mohou se vyfotografovat. Sazba je stejná jako u vyhlídkových letů, v násobku počtu letadel, kolik jich ve skupině letí. Např. 6 osob, 2 letadla, 20´ = 5000,-Kč
+ =