AEROzážitky.cz
poskytujeme zážitky  v 3D prostoru
© Q-COMP 2012-2019    -     Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
Vše co nabízíme s našimi letouny - motorovými letadly
vše nakoupíte v našem e-shopu
www.letani-zazitky.cz
tel. 604 842 624
Pilotem nebo pilotkou na zkoušku Nevíte,   zda   by   byl   letecký   výcvik   právě   pro   Vás?   Nejste-si   jisti,   zda   by   Vám   pilotáž letadla   šla   a   přinášelo   Vám   to   ten   pravý   požitek?   Můžete   si   to   vyzkoušet   s   našimi zkušenými    insdtruktory    na    výcvikových    letadlech    s    dvojím    řízením    a    to    jak    na ultralehkých letounech, tak letadlech vyšší kategorie pro výcvik soukromých pilotů.
Vyhlídkové a pozorovací lety, fotolety   Nabídka   pro   každého,   kdo   si   chce   pouze   užít   let   a   pozorovat   krajinu   pod   sebou,   fotit si   pro   své   vzpomínky   a   nechat   se   unášet   pocitem,   který   mu   dovolí   zapomenout   na starosti   všedního   dne.   Pilotáž   a   ostatní   starost   o   letadlo   tak   necháte   na   naše   zkušené piloty. Vhodný dárek pro každého a ke každé příležitosti, velký výběr tras a letadel.
od 2.000,- Kč pro 1 osobu
více informací zde
od 1.250,- Kč pro 3 osoby
více informací zde více informací zde
Akrobatické lety - adrenalinový zážitek   Jestliže    máte    rádi    vzrušení    a    adrenalin,    jistě    neopominete    možnost    připoutat    se pětibodovými   pásy   do   výcvikového   akrobatického   letadla   a   nechat   na   sebe   působit přetížení    několika    G    při    akrobatické    sestavě    s    pilotem    -    instruktorem,    mistrem republiky ve své kategorii. Vhodný dárek pro mladé, dobrý zdravotní stav nutností.
od 2.500,- Kč pro 1 osobu
více informací zde
Letecké jednodenní a víkendové výlety    Tyto   výlety   nabízíme   obvykle   pro   skupiny   osob,   ale   může   si   jej   objednat   i   jednotlivec. Můžeme   letět   i   několika   letouny   najednou   a   proto   si   výlet   může   užít   celá   parta.   Pilot   je v   ceně   letu,   v   tomto   jediném   případě   z   naší   nabídky   je   nutno   počítat   s   vedlejšími výdaji na letištní poplatky v zahraničí a případné ubytování. Létáme po celé Evropě.
od 9.900,- Kč pro 2 osoby
více informací zde
Romantické a svatební lety   Máte-li   rádi   romantiku   a   chcete-li   si   dopřát   nevšední   zážitek,   můžeme   Vás   svézt   pro “Modré   z   nebe”   až   k   blízkosti   oblaků,   kde   létají   ptáci   a   slunce   hřeje   zase   o   něco   víc. Tyto   lety   jsou   vhodné      i   jako   např.   svatební   dar,   který   věnujete   formou   poukazu novomanželům.   Rozhodně   na   takový   dar   budou   vzpomínat   více,   než   na   čajovou soupravu nebo mixér.
od 2.200,- Kč pro 2 osoby
více informací zde
Speciální lety To,   co   se   nevešlo   do   jiné   kategorie,   například   si   u   nás   můžete   objednat   vlečení transparentu   s   osobním   sdělením,   kdy   originálně   požádáte   o   ruku   svou   vyvolenou, nebo   popřejete   zajímavým   způsobem   k   výročí,   narozeninám   a   podobně.   Nebo   se můžete   svézt   v   letadle   v   noci,   což   je   zcela   vyjímečný   zážitek.   Případně   zajistíme vyfocení   např.   Vašeho   domu   nebo   jiné   lokality   dle   Vašeho   přání   a   zajistíme   Vám zhotovení kvalitních zvětšenin vyfocených objektů profesionálním fotografem.
od 5.000,- Kč za hodinu letu
více informací zde více informací zde více informací zde více informací zde více informací zde více informací zde více informací zde více informací zde
Letoun L-200 “Morava”
AEROzážitky.cz