© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
lorem ipsum dolor sit amet
Lokalita Standartním místem vzletu je letiště Benešov. V případě požadavku na let z jiné lokality je nutná individuální domluva.
Image 1 text Cupidatat excepteur ea dolore sed in adipisicing id? Nulla lorem deserunt aliquip officia reprehenderit fugiat, dolor excepteur in et officia ex sunt ut, nulla consequat. Laboris, lorem excepteur qui labore magna enim ipsum adipisicing ut. Sint in veniam minim dolore consectetur enim deserunt mollit deserunt ullamco. Mollit aliqua enim pariatur excepteur.
Cena Cena za osobu a základní dobu letu je 1400,-Kč Základní dobou letu je 30 minut, každá další minuta letu je za 45,-Kč včetně DPH. Obvykle se cena počítá na násobky pěti minut, kterým se přizpůsobí trasa letu.
Trasa letu Základní trasa je z letiště Benešov nad zámek Konopiště, dále nad Slapskou přehradu a zpět na letiště Benešov. Další možnost je místo Slapské přehrady letět např. nad zámek Jemniště a město Benešov a Týnec nad Sázavou. Jiné trasy jsou možné na individuální domluvu a kalkulaci.
...nespoutaná volnost v 3D prostoru
Zážitek při letu s motorizovaným kluzákem
AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION = AEROZÁŽITKY.CZ
Motorizovaný kluzák L-13 SE “Vivat” při vzletu z letiště Benešov.
Věk a zdravotní omezení Pro tuto aktivitu není žádné věkové ani zdravotní omezení.
+ =
Motorizovaný kluzák L13 SE “Vivat” Dvoumístný kluzák, který má však dostatek výkonu k tomu, aby sám odstartoval a s pomocí motoru mohl letět i když jsou podmínky pro klasické plachtění omezené nebo nevyhovující. Cestovní rychlost  je cca 120km/h, takže let nad krajinou je podstatně pomalejší, než u jiných sportovních letounů. Let probíhá ve výšce 300 - 500metrů nad terénem, budete-li chtít, pilot Vám převede i bezmotorový let a dobrou klouzavost tohoto stroje.