© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
...nespoutaná volnost v 3D prostoru
Let v kluzáku L-23 “SuperBlaník” Vám umožní poznat krásu plachtění bez zvuku motoru, kolem sebe budete přímo cítit i slyšet vzduch proudící kolem aerodyna- micky čistého větroně. Můžete si vybrat mezi krátkým letem kdy Vás vlečný letoun “vytáhne” do výšky cca 1000m a pak jen kloužete dolů. V případě vhodných pod- mínek můžete zkusit i delší termické létání.
Máte-li vyšší ambice a nespokojíte-li se pouze s klouzavým letem, může Vám zkušený instruktor letecké akrobacie předvést několik akrobatických prvků s kluzákem. Let trvá přibližně 18minut včetně vleku motorovým letadlem do výšky cca 1200m. Poté se od vlečného lana odpojíte a zahájíte akrobatickou sestavu, kterou zakončíte efektním průletem nad letištěm.
V případě, že budete chtít zkusit něco mezi letounem a větroněm, je právě pro Vás vhodný motorový kluzák. Tento typ HK-36 SuperDimona je moderní laminátový motorový kluzák s motorem tak výkonným, že může vlekat na vestavěném vlečném zařízení i jiné kluzáky. Trasa a doba letu s tímto typem je stanovena Vaším výběrem z naší standartní nabídky.
více informací zde více informací zde
Bez motoru nad krajinou středočeska
        Létání v termických proudech
Výlety s motorizovaným kluzákem
více informací zde více informací zde více informací zde více informací zde
Bezmotorová akrobacie
AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION = AEROZÁŽITKY.CZ + =