© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
lorem ipsum dolor sit amet ...nespoutaná volnost v 3D prostoru
Létání akrobacie na kluzáku v blízkosti letiště
AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION = AEROZÁŽITKY.CZ
Vzduchoplavba může být originálním dárkem či naplněnou touhou po létání, ale třeba také začátkem svatební cesty. Let s našimi piloty je naprosto bezpečný a jeho start a přistání připomíná spíše luxusní výtah. Věková hranice není nikterak omezena, děti se však mohou zúčastnit letu jen za doprovodu rodičů.
Akrobacie na kluzáku je zážitek odlišný od akrobacie motorové, veškeré obraty se dělají s ladností a plynulostí a kluzák mírně šumí při pronikání vzduchem, někdy naopak úplně ztichne, když se ve vzduchu zastaví.      Nezvyklé polohy jsou nenásilně přiváděny a přetížení není tak velké jako u motorové akrobacie.
Let je určen pro jednu osobu, cena závisí na druhu letu, výšce, do které Vás vytáhne motorový letoun a době letu s kluzákem - viz níže. Létá se na kluzácích L-23, ASK-21 a DG1000s a do patřičné výšky Vás vytáhne motorový letoun Zlín Z226 nebo Maule M-5-210c. Ceny akrobatických letů : * krátký akro let s vyhlídkou - 2200,-Kč (doba letu 15minut, výška vleku do 1000m) * akrobatický let pro náročné - 2500,-Kč (doba letu 18minut, výška vleku do 1200m)
BEZMOTOROVÁ AKROBACIE
Let za vlečným letounem
DG 1000s
ASK-21
ASK-21
+ =