AEROzážitky.cz
© Q-COMP 2012-2019    -     Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
poskytujeme zážitky  v 3D prostoru
vše nakoupíte v našem e-shopu
www.letani-zazitky.cz
tel. 604 842 624
Cena
Trasy letu Obvykle    se    létá    od    zámku    Konopiště    a    trasa    je převážně   jihozápadně   až   jihovýchodně,   směrem   na Votice    nebo    Vlašim.    Místo    přistání    není    nikdy známo,   dle   povětrnostních   podmínek   a   terénu   jej určí pilot s ohledem na bezpečnost cestujících.
Vrtulník R44 Raven na letišti Benešov
Věk a zdravotní omezení Pro tuto aktivitu není žádné věkové ani zdravotní omezení.
Pohled z kokpitu vrtulníku R44 Raven
Balónové létání Balónové létání Dočasně nedostupné
* Ceny od 4800,-Kč za osobu vč. DPH. * Létá se z letiště Benešov nebo    od zámku Konopiště a blízkého okolí. * Obvyklá doba startu ráno nebo večer. * Let trvá přibližně hodinu, ale na celou   akci je třeba vyhradit cca 2-2,5hodiny. * Koš pod balón je pro celkem 3-8 osob   (2-7 cestujících + pan pilot). * Na let můžete u nás zakoupit dárkovou   letenku a věnovat tak nevšední zážitek.
Vzduchoplavba může být originálním dárkem či naplněnou touhou po létání, ale třeba také začátkem svatební cesty. Let s našimi piloty je naprosto bezpečný a jeho start a přistání připomíná spíše luxusní výtah. Věková hranice není nikterak omezena, děti se však mohou zúčastnit letu jen za doprovodu rodičů.
BALLOONING
Omlouváme se, tato aktivita je dočasně nedostupná.
AEROzážitky.cz