© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
lorem ipsum dolor sit amet
Lokalita Simulátor   je   umístěn   na   letišti   Praha   Ruzyně.   Tam na    Vás    bude    na    vrátnici    areálu    čekat    auto    s instruktorem,   který   Vás   doveze   na   místo,   kde   se nachází     vlastní     simulátor     a     odlétá     s     Vámi objednanou       předváděcí       /       výukovou       lekci. Objednávky     jsou     nutné     alespoň     čtrnáct     dnů       předem, na dohodu jsou možné i víkendy..
Image 1 text Cupidatat excepteur ea dolore sed in adipisicing id? Nulla lorem deserunt aliquip officia reprehenderit fugiat, dolor excepteur in et officia ex sunt ut, nulla consequat. Laboris, lorem excepteur qui labore magna enim ipsum adipisicing ut. Sint in veniam minim dolore consectetur enim deserunt mollit deserunt ullamco. Mollit aliqua enim pariatur excepteur.
Cena Cena   za   akci   se   základní   dobou   letu,   což   je   jedna hodina,   činí   3.840,-Kč   a   je   pro   dvě   až   tři   osoby. Tyto    ceny    jsou    již    včetně    daně    a    instruktora.    V případě,   že   budete   mít   zájem   odlétat   více   hodin, další ceny Vám sdělíme na individuální dotaz.
Popis letu Instruktor    Vás    seznámí    se    základními    přístroji    v letadle   /   simulátoru   a   vysvětlí   Vám   základy   jejich ovládání    a    ovládání    letadla.    Celý    systém    bude připraven   ke   vzletu,   takže   vy   již   pouze   přidáte   plný plyn   a   můžete   letět.   Zjevná   výhoda   simulátoru   je   ta, že    když    havarujete,    obvykle    se    jen    restartuje systém a letí se dál. Vše je naprosto bezpečné.
...nespoutaná volnost v 3D prostoru AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION = AEROZÁŽITKY.CZ
Věk a zdravotní omezení Minimální   věk   vzhledem   k   ovládání   simulátoru   je 10let   s   doprovodem   dospělé   osoby.   Jinak   pro   tuto aktiivitu není žádné zdravotní omezení.
Létání na leteckém simulátoru - poskytujeme ve spolupráci s ČSA
+ =
Simulátor civilního dopravního letounu ATR - 42 / 72 Jedná   se   o   simulátor   dvoumotorového   turbovrtulového   letadla   s   moderní avionikou   a   vybavením   přesně   jako   ve   skutečném   letadle,   na   kterém   se cvičí   posádky   pilotů   ČSA.   Pilotní   kabina   je   na   pevné   základně,   obraz   je přenášen   třemi   projektory   na   zakulacené   plátno   o   rozsahu   180st.   Realita   je zajištěna    i    přenosem    sil    do    řízení    pomocí    vibrací    a    elektromotorů. Pracoviště    instruktora    je    za    sedačkami    pilotů    s    možností    plné    kontroly činnosti   posádky,   simulací   závad   a   počasí.   Z   letu   Vám   bude   vytisknut záznam,    který    bude    zobrazovat    trasu    a    výšku    letu    a    bude    částečně vypovídat i o Vašem pilotním umění.