© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
lorem ipsum dolor sit amet
Lokalita Vzlet je prováděn z letiště Benešov, vlastní let s akrobatickými prvky je prováděn jižně od letiště v prostoru určeném pro nácvik a létání akrobacie.
Image 1 text Cupidatat excepteur ea dolore sed in adipisicing id? Nulla lorem deserunt aliquip officia reprehenderit fugiat, dolor excepteur in et officia ex sunt ut, nulla consequat. Laboris, lorem excepteur qui labore magna enim ipsum adipisicing ut. Sint in veniam minim dolore consectetur enim deserunt mollit deserunt ullamco. Mollit aliqua enim pariatur excepteur.
Cena Cena za osobu a základní dobu letu je 2500,-Kč Základní dobou letu je 12 minut, která obvykle pro netrénovaného člověka plně dostačuje. Budete-li mít pocit, že zvládnete let delší, každá další minuta letu je za  210,-Kč. Cena videozáznamu +300,-Kč
Popis letu V základní době letu Vám zkušený pilot - instruktor letecké akrobacie předvede všechny akrobatické prvky, které je schopen letoun Z142 zvládnout. Po nastoupání do výšky cca 1200m nad zemí uděláte jednu otočku vývrtky, přemet (looping) souvrat, zvrat, výkrut a let na zádech. Některé prvky lze v základní době letu zopakovat i několikrát.
...nespoutaná volnost v 3D prostoru
Let plný adrenalinu - akrobacie na letounu Z-142A
AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION = AEROZÁŽITKY.CZ
Věk a zdravotní omezení Pro tento let by měl být uchazeč starší 18let a  v dobré zdravotní kondici. Zdravotní stav si zváží každý sám, není nutná žádná zvláštní lékařská prohlídka. Nevhodné pro osoby s nízkým nebo vysokým krevním tlakem a kardiaky.
Letoun Z-142A
+ =
Akrobatický let na výcvikovém letounu Zlín 142 Dvoumístný letoun Z-142 je určen pro výcvik pilotů od základní techniky pilotáže až po výcvik vyšší pilotáže. Ne všechny letouny Z-142 však mohou létat akrobacii, v ČR je jen asi 10 těchto letounů, vybavených záznamníkem přetížení, a zesílenými akrobatickými křídly. Na tomto letounu létají naši piloti i na akrobatických soutěžích. S Vámi budou létat pouze letečtí instruktoři, kteří akrobacii i vyučují, takže jen ti nejlepší s profesionálním přístupem. Pokud Vám let nebude dělat dobře, rozhodně se nebudou jen “předvádět” a let přizpůsobí Vašim pocitům.