© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
lorem ipsum dolor sit amet
Lokalita Simulátor   je   umístěn   na   letišti   Praha   Ruzyně.   Tam na    Vás    bude    na    vrátnici    areálu    čekat    auto    s instruktorem,   který   Vás   doveze   na   místo,   kde   se nachází     vlastní     simulátor     a     odlétá     s     Vámi objednanou       předváděcí       /       výukovou       lekci. Objednávky     jsou     nutné     alespoň     čtrnáct     dnů       předem, na dohodu jsou možné i víkendy..
Image 1 text Cupidatat excepteur ea dolore sed in adipisicing id? Nulla lorem deserunt aliquip officia reprehenderit fugiat, dolor excepteur in et officia ex sunt ut, nulla consequat. Laboris, lorem excepteur qui labore magna enim ipsum adipisicing ut. Sint in veniam minim dolore consectetur enim deserunt mollit deserunt ullamco. Mollit aliqua enim pariatur excepteur.
Cena Cena   za   akci   se   základní   dobou   letu,   což   je   jedna hodina,    činí    18.000,-Kč.    Cena    je    včetně    daně    a instruktora,   zúčastnit   se   mohou   2-3   osoby.   Budete- li    mít    zájem    odlétat    více    hodin,    další    ceny    Vám sdělíme na individuální dotaz.
Popis letu Instruktor    Vás    seznámí    se    základními    přístroji    v letadle   /   simulátoru   a   vysvětlí   Vám   základy   jejich ovládání    a    ovládání    letadla.    Celý    systém    bude připraven   ke   vzletu,   takže   vy   již   pouze   přidáte   plný plyn   a   můžete   letět.   Zjevná   výhoda   simulátoru   je   ta, že    když    havarujete,    obvykle    se    jen    restartuje systém a letí se dál. Vše je naprosto bezpečné.
...nespoutaná volnost v 3D prostoru AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION = AEROZÁŽITKY.CZ
Věk a zdravotní omezení Minimální   věk   vzhledem   k   ovládání   simulátoru   je 17let   s   doprovodem   dospělé   osoby.   Jinak   pro   tuto aktiivitu není žádné zdravotní omezení.
Létání na leteckém simulátoru - poskytujeme ve spolupráci s ČSA
+ =
Simulátor dopravního letounu Airbus A-320 Jedná    se    o    simulátor    dvoumotorového    proudového    dopravního    letadla vybavený    nejmodernějšími    systémy    a    avionikou    přesně    tak,    jak    ve skutečném   letadle.   Na   tomto   typu   simulátoru   se   cvičí   posádky   pilotů   ČSA   a dalších   dopravců   z   celé   střední   Evropy.   Pilotní   kabina   je   na   plně   pohyblivé základně     se     šesti     hydraulickými     rameny,     obraz     je     přenášen     zcela realistickou   tříkanálovou   zpětnou   projekcí.   Po   pár   minutách   letu   máte   pocit, že   sedíte   ve   skutečném   letadle   a   pohybujete   se   v   tisících   metrech   nad zemí.     Jedinečný     zážitek     pro     skutečné     znalce     a     pro     zájemce     o nejmodernější techniku!